نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درخواست سكس ٣ نفره

1536
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40626
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درخواست سكس ٣ نفره

سلام
    بنده به مدت ٢ ساله كه با پسري دوست هستم و از اول رابطه قرار ما بر ازدواج بوده و حتي من بعد از يكسال با ايشان سكس هم داشتم تو اين مدت ما چند بار با هم كات كرديم و هر دفعه خودش دوباره برگشت برا ادامه رابطه و الان كه دوباره با هم آشتي كرديم يه درخواست ديگه داره و ازم ميخاد سكس ٣ نفره داشته باشيم وقتي ام مخالفت ميكنم ميگه من دوست دارم با تو اين رابطه رو تجربه كنم نه كس ديگه وگرنه خيليا هستن هر چي ام كه مخالفت ميكنم ميگه دوست دارم تو زندگيم حداقل يكبار اين رابطه رو با كسي كه دوستش دارم تجربه كنم لطفاً منو راهنمايي كنين من چكار كنم!؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : درخواست سكس ٣ نفره

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما با این آقا قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید که اینگونه درخواست ها در مخصوصا در این دوران می تواند برای شما آسیب های زیادی به همراه داشته باشد بهتر است از هرگونه رابطه جنسی برای جلوگیری از آسیبب های احتمالی خوداری کنید و دقت کنید که این درخواست نوعی انحراف جنسی است که فرد سعی می کند با دیدگاهای مختلف اشتباه بودن ان را پنهان کند و این رابطه را عادی نشان بدهد . بهتر است با دقت بیشتری به این رابطه توجه کنید چون می تواند آسیب های زیادی برای شما به همراه داشته باشد نکته دیگری که از اهمیت برخوردار است این است که تنها گفتن اینکه هدف ازدواج است کفایت نمی کند و نیاز است فرد در این مسیر گام بردارد اما حتی اگر رابطه شما به ازدواج نیز ختم شود بهتر است با دقت بیشتری بررسی کنید و مشاوره پیش از ازدواج را نیز تجربه کنید تا در این مسیر به شما کمک شود . دقت کنید که اینگونه انحرافات تنها با ازدواج برطرف نمی شود و نیاز است که فرد به صورت حضوری به متخصص ************ تراپی مراجعه کند و تحت درمان قرار گیرد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895
    شاد باشید

3. 2 کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درخواست سكس ٣ نفره

این آدم برداشت درستی از ازدواج و زندگی مشترک نداره و بیشتر دنبال خواسته های خودشه که به نظر میاد خواسته هاش زیاد باشن و با این چیزا هم تموم نمیشن و از فردا میخواد چیزای دیگه هم امتحان کنه... گول قوربون صدقه رفتن هاشو نخور، دقیقا داره ازت سو استفاده میکنه و اون جایگاهی که فکر میکنی، توی زندگیش نداری.. ازدواج کردن با این آدم، اون چیزی نخواهد شد که شما انتظارش داشته باشید... به نظر من همینجا ترمز رو بکش و از این رابطه بیا بیرون... خیلی محترمانه که بهش بر نخوره و بهونه ای برای زنگ زدن دوباره بهت نداشته باشه...

5. 2 کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)